سریع ، آسان ، کم هزینه

با خدمات توزیع هوشمند اسپید

captcha

اسپید چیست؟

اسپید، به عنوان اولین استارت آپ وارد شده به حوزه توزیع با پیاده سازی الگوریتم های حمل و نقل ، قدمی بزرگ در رفع مشکل توزیع کسب و کار های فروش کالا، نشریات و انتشارات برداشته است. به تبع این هوشمند سازی با بالا بردن کیفیت توزیع و بهینه سازی جابجایی ها در سطح شهر تهران ، علاوه بر کاهش چشمگیر تردد ها سبب کاهش تولید آلاینده ها محیط زیستی می شود.

خدمات توزیع هوشمند اسپید

شما می‌توانید با استفاده از خدمات توزیع هوشمند اسپید دغدغه توزیع بالای مرسولات خود را برای همیشه رفع کنید. این کار به سادگی و از طریق ثبت نام در وبسایت امکان پذیر است. همکاران اسپیدی ما پس از ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت.
پنل کاربری اسپید امکان مسیر یابی لحظه ای بسته های ارسالی، سفارش گذاری آسان، دریافت رسید و نمایش نام تحویل گیرنده را در اختیار کاربران قرار می دهد
ثبت نام کنید
چرا اسپید؟

بسته بندی

اسپید محصولات مشتریان ویژه خود را با بسته بندی اختصاصی ارسال میکند. این بسته بندی ها از مواد اولیه دوست دار محیط زیست ساخته شده است.

خدمات پرداختی

کاربران سازمانی و شرکتی میتوانند از خدمات پرداخت در محل با استفاده از دستگاه POS و یا پرداخت به صورت آنلاین استفاده کنند.

سفیران آموزش دیده

کاربران شما، کاربران اسپید محسوب می شوند و رضایت آن ها از نحوه دریافت کالای مورد نظر از اولویت های اصلی برای اسپید است. سفیران اسپید برای بهترین نحوه برخورد و خدمات آموزش دیده اند و شما حتی قادر خواهید بود در زمان تحویل محصول، مکالمه مورد نظر خود را از زبان سفیران اسپید منتقل کنید.

پشتیبانی

در صورت بروز هر گونه مشکل تیم پشتیبانی اسپید آماده پاسخگویی و برطرف کردن مشکلات احتمالی در ارسال بسته های سفارشی است
آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به خیابان مطهری، پلاک 1965، طبقه اول، واحد 1
تلفن : 02191006061
اسپید را دنبال کنید